اعلام مهلت ثبت نام در فراخوان عضویت مركز رشد پارك پردیس

اعلام مهلت ثبت نام در فراخوان عضویت مركز رشد پارك پردیس

با انتشار سیزدهمین دوره پذیرش متقاضیان عضویت در مركز رشد فناوری نخبگان پارك فناوری پردیس، متقاضیان می توانند تا ۲۴ مرداد ماه تقاضای خودرا عرضه كنند.


به گزارش بی دانلود به نقل از ایسنا، با انتشار فراخوانی از جانب پارک فناوری پردیس برای جذب شرکت ها در مرکز رشد فناوری نخبگانی، تیم ها و شرکت های نوپای فعال در حوزه های «مکانیک پیشرفته و مکاترونیک»، «برق و تجهیزات الکترونیکی»، «نانوتکنولوژی و مواد پیشرفته»، «سلامت و تجهیزات پزشکی»، «فناوری های دیجیتال و IT » و «انرژی های تجدید پذیر» می توانند در سیزدهمین دوره پذیرش متقاضیان عضویت در مرکز رشد فناوری نخبگان پارک فناوری پردیس شرکت نمایند.
علاقه مندان برای عضویت در مرکز رشد نخبگان فناوری لازم است تا ۲۴ مردادماه با رفتن به آدرس http: //techelite.ir/form فرم درخواست عضویت را دریافت و بعد از تکمیل، مدارک خویش را به یکی از دو نشانی الکترونیکی info@techelite.ir و یا apply@techelite.ir ارسال نمایند.
مراحل پذیرش متقاضیان با تکمیل و ارسال فرم عضویت توسط صاحبان طرح شروع شده و با عرضه اطلاعاتی در مورد تیم کاری و طرح مورد نظر، ادامه داده می شود. در صورت تایید اولیه طرح، جلسه معارفه به صورت عمومی و جلسه مصاحبه به صورت اختصاصی برگزار شده تا طرح ها از جنبه های فنی و تجاری مورد بررسی قرار گیرند. در گام بعدی با تایید کارشناسان مربوطه، تیم هایی که مورد پذیرش اولیه قرار گیرند به مدت ۱۲ هفته در فضای کاری اشتراکی، به صورت فشرده برخی مهارت های مهم و اصلی راه اندازی و مدیریت کسب و کارهای نوآورانه را فرا گرفته و در انتها این دوره از طرح خود دفاع می کنند. در صورت تائید طرح، تیم ها بعنوان عضو پیش رشد، پذیرش می شوند.
«فرصت مناسب برای کسب و کارهای نوپای نوآورانه برای استقرار در بزرگترین پارک فناوری کشور»، «استفاده از خدمات متنوع تجاری سازی و کسب و کار»، «همجواری با بیشتر از ۴۲۰۰ نیروی متخصص و ۲۵۰ شرکت فناور و دانش بنیان»، «استقرار در فضای کاری اشتراکی»، «شناخت بازار هدف»، «استفاده از منتورهای مرکز»، «اطلاع رسانی و شبکه سازی» و «آموزش و توسعه مهارت های فردی و تیمی» از مزایای عضویت در مرکز رشد فناوری نخبگان هستند.1399/05/11
14:54:23
5.0 از 5
2368
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۳
لینک دوستان بی دانلود
beedownload بی دانلود