بررسی كاربردهای صنعتی فناوری نانو در صنعت آب و پساب در وبینار ستاد نانو

بررسی كاربردهای صنعتی فناوری نانو در صنعت آب و پساب در وبینار ستاد نانو

به گزارش بی دانلود با حمایت ستاد نانو و با همكاری شركت های فناوری نانو و دانش بنیان وبینار كاربردهای صنعتی فناوری نانو در صنعت آب، پساب و محیط زیست برگزار می گردد.


به گزارش بی دانلود به نقل از ایسنا، در راستای ترویج صنعتی فناوری نانو، وبینار کاربردهای صنعتی فناوری نانو «صنعت آب، پساب و محیط زیست»، با هدف معرفی توانمندی های فناوری نانو ایران و جهان در صنعت آب، پساب و محیط زیست به شرکت ها، سازمان ها، جامعه صنعتی کشور با حمایت ستاد ویژه توسعه فناوری نانو، همکاری شرکت های فناوری نانو و شرکت های دانش بنیان برگزار می گردد.
معرفی محصولات، تجهیزات و شرکت های فناور و دانش بنیان موفق در صنعت آب، پساب و محیط زیست، معرفی سیاست ها و الگوهای حمایتی ستادنانو، تبیین چالش ها و نیازهای صنعتی و پژوهشی مورد نیاز برای حل مشکلات شرکت ها، سازمان ها و صنایع در صنعت آب، پساب و محیط زیست، ایجاد بستر تبادل دانش و فناوری بین دانشگاهیان، پژوهشگران، فناوران و جامعه صنعتی کشور و ایجاد زمینه های مناسب همکاری علاقه مندان با شرکت های فناور در زمینه های تحقیقاتی، صنعتی، بازاریابی و فروش از اهداف برگزاری این وبینار است.
در این وبینار در مورد موضوعاتی چون "توسعه بازار و نقش شتابدهنده ها در صنعت آب، پساب و محیط زیست"، "کاربردها و چالش های غشاها"، "تصفیه و بازچرخانی پساب های صنعتی و خاکستری با استفاده از غشاهای سرامیکی"، "معرفی فرآیندهای اکسیداسیون پیشرفته و کاربردهای آن در صنعت آب و فاضلاب"، "معرفی فرآیندهای اکسیداسیون پیشرفته و کاربردهای آن در صنعت آب و فاضلاب"، "کاربرد روش های نوین در گندزدایی آب و فاضلاب"، "ژنراتور نانو حباب واتوکس در فرایند تصفیه آب و فاضلاب"، "کاربرد فناوری اولترافیلتراسیون در تصفیه آب و پساب"، "استفاده از نانوکاتالیست در تصفیه فاضلاب های صنعتی"، فناوری پلاسما و کاربردهای آن در تصفیه آب و پساب" و "به کارگیری فتوکاتالیست ها در تصفیه آب های آلوده" بحث و تبادل نظر می شود.
"روش های الکتروشیمیایی تصفیه فاضلاب"، "معرفی دستگاه های تصفیه پساب های صنعتی ECF" دستگاه آب شیرین کن EDR"، "حذف بوی نامطبوع از تصفیه خانه های فاضلاب شهری" و "نانو و تصفیه پساب صنعتی" از دیگر سرفصل های این وبینار به شمار می روند.
این دوره به مدت ۱۸ ساعت در چهار بخش در 3 پنج شنبه به تاریخ های 6، 13، 20 و 27 شهریورماه از ساعت 8 تا 13 به صورت آنلاین برگزار می شود. علاقه مندان برای حضور در این وبینار تا روز چهارشنبه 5 شهریورماه فرصت دارند نسبت به ثبت نام در این دوره از راه صفحه ثبت نام دوره در سایت رواندید یا ایوند اقدام نمایند.1399/05/15
21:55:19
5.0 از 5
1924
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۵
beedownload بی دانلود