رییس دانشگاه خبر داد

راه اندازی استارتاپ فكتوری دانشگاه تربیت مدرس تا مهر

راه اندازی استارتاپ فكتوری دانشگاه تربیت مدرس تا مهر

رئیس دانشگاه تربیت مدرس از راه اندازی استارتاپ فكتوری این دانشگاه كه با همكاری معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری در حال ساخت است تا مهر ماه آگاهی داد.


به گزارش بی دانلود به نقل از ایسنا، دکتر محمدتقی احمدی ضمن بیان این مطلب به تشریح جزئیات کارهای عمرانی دانشگاه تربیت مدرس پرداخت و اظهار داشت: در سال ۹۹ فعالیت هایمان شتاب بیشتری گرفت و برای اتمام دو پروژه بزرگ فاز دو علوم انسانی و دانشکده علوم زیستی با پشتیبانی سازمان برنامه به خوبی پیش رفتیم. ضمن اینکه یک سرای سبز برای پشتیبانی از خوابگاه های دانشجویی که قبلا استیجاری بود را از فرم استیجاری به تملیکی تبدیل کردیم؛ همین طور پروژه سبزی داریم که سال قبل شروع شده و امسال به مرحله اجرایی سازی وارد شده است.
وی ادامه داد: پارک علم و فناوری دانشگاه حدود یازده هزار مترمربع بنای نیمه کاره ای را که سال ها در دانشکده کشاورزی به سبب نبود منابع بلاتکلیف مانده بود با هزینه های قابل اعمال برای پارک تقبل کرد تا بتوانیم یک مرکز رشد تا پیش از دهه فجر امسال در دانشکده کشاورزی به مرحله افتتاح برسانیم که چنین موردی نیازمند شتاب زیادی است و همه ابزارها از نظر مادی و معنوی فراهم شده تا چنین پروژه بزرگی به ثمر برسد.
رئیس دانشگاه تربیت مدرس با اشاره به دیگر پروژه های در دست اقدام این دانشگاه اظهار داشت: پروژه دیگری به نام استارتاپ فکتوری داریم که درون دانشگاه تربیت مدرس قرار دارد و یک مرکز شتاب دهنده و نوآوری بشمار می رود که پارک علم و فناوری دانشگاه متولی آن است و با پشتیبانی معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری امیدواریم تا مهرماه به مرحله بهره برداری برسد.
به گزارش روابط عمومی دانشگاه تربیت مدرس، دکتر احمدی در آخر اظهار داشت: این حجم از پروژه ها بی سابقه بوده و در این موارد توانستیم از فرصتی که فراهم شده نهایت استفاده را داشته باشیم تا این کارها به سامان برسد و امیدواریم تا آخر سال سیمای مناسبی برای زیرساخت های دانشگاه و پارک علم و فناوری فراهم گردد.
منبع:

1399/05/16
11:14:46
5.0 از 5
1997
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۳ بعلاوه ۲
beedownload بی دانلود