شركت 500 نفر در كنفرانس فیزیك امسال

شركت 500 نفر در كنفرانس فیزیك امسال

بی دانلود: دبیر اجرایی كنفرانس فیزیك 1399 از شركت 500 نفر در این كنفرانس مجازی آگاهی داد.


دکتر توفیق اوسطی در گفت و گو با ایسنا با بیان این که «از کنفرانس فیزیک امسال استقبال بسیار خوبی شده است» اظهار داشت: ۱۳ سخنران کلیدی در این دوره از کنفرانس حضور داشتند که ۶ نفر از آنها، از دانشگاه های آمریکا و اروپا در این کنفرانس شرکت کردند. بعضی از این سخنرانان از دانشگاه های هاروارد، آکسفورد و موسسه ماکس پلانک در این کنفرانس حضور داشتند.
وی ادامه داد: از دانشگاه های برتر داخل کشور نیز سخنرانان کلیدی داشتیم. این سخنرانان موجب شدند جلسات ما به صورت پرشورتر اجرا شود. در مجموع ۵۰۰ نفر در کنفرانس فیزیک ایران شرکت کردند. علاوه بر ۱۳ سخنرانی کلیدی، ۳۸ سخنرانی تخصصی نیز در این دوره کنفرانس انجام خواهد شد. ۲۰۵ مقاله به صورت پوستر پذیرفته شده است. این کنفرانس از اول شهریورماه جاری به مدت چهار روز در حال برگزاری است.
دبیر اجرایی کنفرانس فیزیک ۱۳۹۹ با بیان این که زیرساخت های اینترنت دانشگاه رازی کرمانشاه بسیار عالی بوده و در ارائه ها مشکلی وجود نداشته است، درباره محورهای این کنفرانس اظهار داشت: محورهای این کنفرانس، گرانش، کیهان شناسی، ذرات بنیادی، ماده چگال، نانوتکنولوژی و فوتونیک هستند که سخنرانی های کلیدی و تخصصی خوبی دراین زمینه ها انجام شد.
بگفته اوسطی، علاقمندان می توانند برای شرکت در این سخنرانی ها به لینک https: //confphys99.razi.ac.ir/home مراجعه کنند.
منبع:

1399/06/03
13:20:40
5.0 از 5
2002
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۴
لینک دوستان بی دانلود
beedownload بی دانلود