فردوسی پور، برنده جایزه انجمن سوتای دانشگاه شریف شد

فردوسی پور، برنده جایزه انجمن سوتای دانشگاه شریف شد

عادل فردوسی پور، برنده جایزه انجمن دانشگاه صنعتی شریف (SUTA) شد.


به گزارش بی دانلود به نقل از ایسنا، انجمن دانشگاه صنعتی شریف (SUTA) یک انجمن مستقل متشکل از اساتید، دانشجویان و کارمندان فعلی و سابق دانشگاه صنعتی شریف است که مقر آن در سن دیگوی آمریکاست و با هدف افزایش ارتباط های آکادمیک و حرفه ای بین اعضای خانواده بزرگ دانشگاه شریف در داخل و خارج از کشور تاسیس شده است. این انجمن هر دو سال یک دفعه در چند بخش جوایزی به چهره های نخبه و درخشان فعلی و سابق دانشگاه صنعتی شریف اهدا می کند.
بر اساس بیانیه رسمی انجمن دانشگاه صنعتی شریف، جایزه "دستاورد فارغ التحصیلان" این انجمن در سال ۲۰۲۰ به عادل فردوسی پور اهدا شده است. در بخش هایی از این بیانیه آمده است:
"امسال، SUTA دکتر عادل فردوسی پور، مجری برنامه محبوب نود و استاد دانشکده صنایع در دانشگاه صنعتی شریف را بعنوان برنده جایزه دستاورد فارغ التحصیلان انتخاب نموده است. در دوران کاری فوق العاده بعنوان تهیه کننده و مجری، او نهایت حرفه ای گری، هوشمندی، جذبه و شخصیت محکم و تسلیم ناپذیر خودرا نشان داده است. عادل فردوسی پور یک مثال عالی از این است که چطور ترکیب سیستم آموزشی در کلاسِ جهانیِ دانشگاه با اشتیاق و علایق شخصی فرد، می تواند منجر به خلق داستان های موفقیت آمیز در مسیرهایی فراتر از زمینه های فقط علمی شود و از راهی متفاوت به سربلندی جامعه کمک کند".
پروفسور محمود تبیانی استاد پیشین دانشگاه صنعتی شریف، پروفسور بهرخ خوشنویس استاد دانشگاه کالیفرنیای جنوبی، پروفسور مونا جراحی از دانشگاه کالیفرنیا و مهندس حسام آرمندهی کارآفرین برتر از برندگان سال های گذشته جایزه انجمن دانشگاه شریف بوده اند.1399/06/20
22:43:13
5.0 از 5
1813
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۳ بعلاوه ۳
beedownload بی دانلود