توسعه مراكز رشد و پردیس های علم و فناوری از سیاست های وزارت علوم

توسعه مراكز رشد و پردیس های علم و فناوری از سیاست های وزارت علوم

به گزارش بی دانلود معاون پژوهش و فناوری وزیر علوم، تحقیقات و فناوری اظهار داشت: توسعه مراكز رشد، ساماندهی موسسات آموزش عالی، توسعه پردیس های علم و فناوری و هسته های فناوری از سیاست های وزارت علوم در شرایط فعلی است.


به گزارش بی دانلود به نقل از ایسنا، دکتر غلامحسین رحیمی در بازدید از دانشکده تکنولوژی های جدید نمین دانشگاه محقق اردبیلی اظهار نمود: با عنایت به توانمندی و هم رشد کیفی قابل تحسین دانشگاه محقق اردبیلی در بخش های علمی و پژوهشی و آماده شدن زیر ساخت های لازم در این دانشگاه، در افزایش کمی رشته هایی که مورد نیاز استان است، مساعدت لازم توسط وزارت علوم صورت خواهد گرفت.
دکتر رحیمی با اشاره به اینکه دانشکده تکنولوژی های جدید نمین دارای پتانسیل خوبی برای توسعه منطقه است، اظهار داشت: باید در این دانشکده استانداردهای آموزشی دانشگاه محقق اردبیلی رعایت شود و باید تلاش شود برخی رشته ها تا مقطع دکترا در این دانشکده راه اندازی شود.
وی با اشاره به اینکه در شرایط فعلی باید بر مبنای مقتضیات تصمیم گیری شود، خاطرنشان کرد: نباید دنبال توسعه کمی رشته های مختلف بود بلکه باید چند رشته با کیفیت آموزشی بالا داشت و روی آن کار کرد.
معاون پژوهش و فناوری وزیر علوم با اشاره به اینکه دانشگاه محقق اردبیلی و دانشکده تکنولوژی های جدید نمین باید بر مبنای نیازهای استان توسعه یابند، افزود: این دانشگاه نباید محدودیتی در عرضه خدمات داشته باشد بلکه باید به شهرها و استان ‎های کشور خدمات عرضه کنند.

منبع:

1399/06/23
12:52:22
5.0 از 5
1612
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۶ بعلاوه ۵
لینک دوستان بی دانلود
beedownload بی دانلود