معرفی نیازهای فناورانه صنایع معدنی به شركت های دانش بنیان و استارتاپ ها

معرفی نیازهای فناورانه صنایع معدنی به شركت های دانش بنیان و استارتاپ ها

رویداد معرفی نیازهای فناورانه حوزه معدن و صنایع معدنی با هدف بهم رسانی عرضه و تقاضای نوآوری صنایع معدنی به همت صندوق نوآوری و شكوفایی انجام می شود.


به گزارش ایسنا، رویداد مجازی (وبینار) حوزه معدن و صنایع معدنی بمنظور شبکه سازی و بهره مندی از توان شرکت های دانش بنیان و برای رفع چالش های این حوزه از ۶ تا ۸ مهر ماه جاری برگزار می شود.
محورهای این رویداد شامل ساخت و تعمیر تجهیزات و ماشین آلات معدن و صنایع معدنی، تولید مواد شیمیایی و معدنی مورد نیاز این حوزه، ساخت قطعات فلزی و غیرفلزی مورد نیاز حوزه معدن و صنایع معدنی و فناوری های مورد نیاز در فرآیندهای اکتشاف و فرآوری مواد معدنی است.
برمبنای اعلام صندوق نوآوری و شکوفایی، علاوه بر ارائه نیازهای فناورانه حوزه معدن و صنایع معدنی، جلسات پرسش و پاسخ زنده و تشریح نحوه تعامل خریداران محصولات در رابطه با حوزه معدن با شرکت های دانش بنیان، مذاکرات تجاری B۲B به صورت مجازی، برگزاری کارگاه های معرفی نقش مالکیت فکری و دریافت استانداردها در توسعه محصولات حوزه معدن و معرفی حمایت های صندوق نوآوری و شکوفایی از بهم رسانی عرضه و تقاضای فناوری نیز برگزار می شود.1399/07/01
14:37:23
5.0 از 5
1613
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۳
beedownload بی دانلود