اسپری بینی شركت استرالیایی موجب كاهش رشد ویروس كرونا می شود

اسپری بینی شركت استرالیایی موجب كاهش رشد ویروس كرونا می شود

به گزارش بی دانلود خراسان رضوی شركت بیوتكنولوژی استرالیایی انا ریسپیراتوری (Ena Respiratory) اظهار نمود: اسپری بینی كه برای بهبود سیستم ایمنی بدن انسان برای مقابله با سرماخوردگی و آنفلوآنزا تولید می كند، رشد ویروس كرونا در مطالعه اخیر بر روی حیوانات را نیز كاهش داده است.


به گزارش رویترز، مطالعه بر روی موش خرماها (یا راسوها) نشان داده که این محصول با نام INNA-۰۵۱ می تواند بعنوان مکمل واکسن ها مورداستفاده قرار گیرد و سطح ویروس عامل کووید-۱۹ را تا ۹۶ درصد کم کند.
این مطالعه توسط آژانس دولتی انگلیس و بهداشت عمومی انگلستان انجام شد.
این شرکت اعلام نمود: آماده آزمایش INNA-۰۵۱ در نمونه های انسانی در کمتر از چهار ماه است، البته این امر منوط به انجام موفقیت آمیز مطالعات رد مورد سمی بودن دارو و تایید نظارتی است.
این شرکت ۱۱.۷ میلیون دلار استرالیا (۸.۲۴ میلیون دلار) برای تولید اسپری بینی سرمایه فراهم نموده است. سرمایه گذاران شامل شرکت سرمایه گذاری خطرپذیر Brandon Capital Ltd، دولت فدرال استرالیا، صندوق های بازنشستگی و غول بیوتکنولوژی CSL Ltd هستند.
چندین شرکت در سراسر جهان در کوشش برای تولید واکسن ویروس کرونا هستند. استرالیا با سرمایه گذاری میلیاردها دلار برای واکسن های احتمالی کووید- ۱۹ با بعضی از شرکت های دارویی به توافق رسیده است. این ویروس موجب کشته شدن بیش از ۹۹۲ هزار نفر در سراسر جهان شده است.
در استرالیا تابحال ۸۷۵ مورد مرگ و کمی بیش از ۲۷ هزار مورد مبتلاشدن به ویروس کرونا گزارش شده است که بسیار کمتر از آمار گزارش شده در سایر کشورهای پیشرفته است.
منبع:

1399/07/07
13:28:57
5.0 از 5
1758
تگهای خبر: تكنولوژی , تولید , سیستم
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۸ بعلاوه ۳
beedownload بی دانلود