فراخوان توسعه ایده برای پژوهشگران محیط زیست و مهندسی

فراخوان توسعه ایده برای پژوهشگران محیط زیست و مهندسی

صندوق پشتیبانی از پژوهشگران و فناوران معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری فراخوان پشتیبانی از طرح های پژوهشی حوزه های فنی و مهندسی، محیط زیست، تغییرات اقلیم و سلامت را منتشر نمود.


به گزارش بی دانلود به نقل از ایسنا، این ششمین فراخوان صندوق برای پشتیبانی از فناوران و پژوهشگران کشور این حوزه است. پژوهشگران از شروع مهرماه سال جاری تا ۱۵ آذر ماه برای ارسال طرح های پژوهشی خود فرصت دارند. طرح های ارسال شده بعد از داوری و ارزیابی برای حمایت مصوب می شوند.
در مجموع فراخوان های چهارم و پنجم کارگروه های فنی و مهندسی و محیط زیست، تغییرات اقلیم و سلامت ۴۹۵ طرح پژوهشی به صندوق ارسال شد که تا کنون ۱۴۷ طرح مصوب شده است و مابقی نیز در حال بررسی هستند.
بر طبق این گزارش، کارگروه های گوناگونی مانند علوم پزشکی، کشاورزی و منابع طبیعی، علوم و علوم زیستی، هنر و معماری، مدیریت و علوم اقتصادی، ریاضی و فیزیک و علوم انسانی، اجتماعی و مطالعات علم در صندوق فعال می باشند. هر کارگروه در طول سال ۳ فراخوان برای پشتیبانی از طرح های پژوهشی پژوهشگران کشور منتشر می کند تا با ایجاد فضایی رقابتی زمینه مناسبی برای فعالیت پژوهشگران فراهم گردد.
برمبنای اعلام معاونت علمی ریاست جمهوری، علاقمندان می توانند برای کسب اطلاعات بیشتر به سایت صندوق پشتیبانی از پژوهشگران و فناوران معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری مراجعه کنند.1399/07/07
23:29:41
5.0 از 5
1550
تگهای خبر: سایت , فناوری
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۹ بعلاوه ۴
لینک دوستان بی دانلود
beedownload بی دانلود