عبور خودران از تقاطع با به روزرسانی جدید تسلا

عبور خودران از تقاطع با به روزرسانی جدید تسلا

بی دانلود: به روزرسانی جدید تسلا به خودرو های خودران و برقی تسلا امكان می دهد بطور خودكار از چراغ های سبز تقاطع ها عبور كنند و سیستم خودران این خودرو ها موسوم به ˮاتوپایلتˮ دیگر برای گذر از سد چراغ های راهنمایی نیازی به پیروی از خودروی جلویی خود ندارد.


به گزارش بی دانلود به نقل از ایسنا و به نقل از انگجت، ویژگی "اتوپایلت"(Autopilot) در خودرو های خودران تسلا یک ترفند جدید به خود می بیند و به زودی می تواند از چراغ های راهنمایی بطور خودکار عبور کند، حتی اگر خودروی دیگری در جلوی آن نباشد.
تسلا همانند گذشته در زمینه عرضه به روزرسانی برای نرم افزار "اتوپایلت" همچنان محتاطانه عمل می کند. خاصیت جدید "چراغ راهنمایی و کنترل علایم ایست" تنها در صورتیکه خودرو در مسیری مستقیم حرکت نماید، به خودرو های تسلا امکان عبور از یک تقاطع بدون نیاز به خودروی جلویی را می دهد.
بگفته تسلا، این خاصیت در بعضی موارد و نه در همه موارد، ممکنست از راننده بخواهد تأیید کند که خودرو می تواند از تقاطع عبور کند. بعنوان مثال، اگر خودرو متوقف شده باشد، با سبز شدن چراغ به تأیید نیاز دارد. در موارد دیگر، مسیر و خطی که خودرو در آن قرار دارد، سبز می شود و خودرو بطور خودکار از تقاطع عبور می کند. این تا حدی شبیه روشی است که در خاصیت تغییر مسیر خودکار تسلا دیدیم، که البته ابتدا نیاز به تأیید راننده داشت.
یک ویدیو در اوایل سال جاری نشان داد که "اتوپایلت" تسلا بطور خودکار پشت چراغ های قرمز متوقف می شود، بدین سبب عبور از چراغ های سبز، تکامل منطقی بعدی است.
انتظار می رود تسلا یک بازنویسی اساسی از نرم افزار "اتوپایلت" خودرا تا آخر سال عرضه نماید. این تغییرات باید به تسلا اجازه دهد تا خاصیت های جدید را با سرعت بیشتری عرضه نماید.
منبع:

1399/07/12
00:01:45
5.0 از 5
1519
تگهای خبر: سیستم
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۳ بعلاوه ۱
beedownload بی دانلود