تقدیر از برترین های حوزه نانو در جشنواره سراسری دانشجویی دانشگاه پیام نور

تقدیر از برترین های حوزه نانو در جشنواره سراسری دانشجویی دانشگاه پیام نور

به گزارش بی دانلود مدیر كل امور دانشجویان دانشگاه پیام نور اظهار داشت: چهارمین جشنواره سراسری دانشجویی فناوری نانوی دانشگاه پیام نور، ۲۹ مهرماه جاری به میزبانی دانشگاه پیام نور مركز كرج به صورت مجازی برگزار می شود.


به گزارش بی دانلود به نقل از ایسنا، دکتر صفاری نیا هدف از برگزاری این جشنواره را شناسایی و معرفی استعدادهای فعال در زمینه های فناوری نانوی دانشگاه پیام نور، ترویج فرهنگ فناوری نانو، فراهم آوردن بستری مناسب برای همکاری و فعالیت در این عرصه و حمایت های مادی و معنوی از برگزیدگان جشنواره عنوان نمود.

رئیس شورای سیاست گذاری چهارمین دوره جشنواره سراسری فناوری نانوی دانشگاه پیام نور، خاطرنشان کرد: در این جشنواره دستاوردهای دانشجویان در محورهای سنتز مواد نانو، نوآوری در آموزش فناوری نانو، کاربرد نانو در زیست فناوری، اقتصاد و جامعه، محیط زیست، پزشکی و داروسازی، کشاورزی و... عرضه خواهد شد.

وی با اشاره به بخش های این جشنواره، تصریح کرد: نمایشگاه مجازی توانمندی ها، اختراعات و دستاوردهای دانشجویان در زمینه نانو، برگزاری کارگاه های آموزشی فناوری نانو به صورت LMS و معرفی پژوهشگران برتر در حوزه های فناوری نانو در پنج بخش مقالات، اختراعات، رساله ها، نشریات و نهادهای برتر مجموعه بخش های این جشنواره را تشکیل می دهد.

صفاری نیا با اشاره به اینکه این جشنواره شامل دو کارگاه خواهد بود، اظهار داشت: جشنواره یک روزه فناوری نانوی دانشگاه پیام نور به صورت ویدئوکنفرانس برگزار و در انتها از برترین های حوزه نانو تقدیر می شود.

منبع:

1399/07/16
13:58:41
5.0 از 5
1501
تگهای خبر: دانشجو , دانشگاه , فناوری
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۳ بعلاوه ۳
beedownload بی دانلود