تولید دستگاه تصفیه و ضدعفونی تركیبی هوا با فیلتر نیكل

تولید دستگاه تصفیه و ضدعفونی تركیبی هوا با فیلتر نیكل

بی دانلود: فناوران یكی از شركت های دانش محور مستقر در پارك علم و فناوری آذربایجان غربی، موفق به طراحی و تولید دستگاه تصفیه و ضدعفونی تركیبی هوا مجهز به فیلتر نیكل شدند.


به گزارش بی دانلود به نقل از ایسنا، توحید الهام دوست، مدیرعامل این شرکت درباب دستگاه ضدعفونی کننده چند فیلتره تولید شده، اظهار داشت: این دستگاه یک سیستم هوشمند است که از ترکیب فیلترهای هپا، کربن فعال، نیکل حرارت بالا و همین طور از دو تکنولوژی uvc و پلاسما برای نخستین بار در کشور توسط متخصصان داخلی طراحی و ساخته شده است.
وی ادامه داد: این وسیله قادر به به دام انداختن ذرات ریز میکروسکوپی با بهره گیری از فیلترهای هپاست و پس از به دام انداختن این ذرات با بهره گیری از uvc و پلاسما در یک محفظه امن مبادرت به ضدعفونی فیلترها می کند.
مدیرعامل این شرکت فناور اظهار داشت: همین طور این دستگاه با بهره گیری از فیلتر نیکل حرارت بالا می تواند میکروارگانیسم هایی که فیلتر هپا توانایی مهار آنرا ندارند، از بین ببرد.
برمبنای اعلام وزارت علوم، الهام دوست با اشاره به خاصیت های خاص این دستگاه که سبب می شود تا میکروارگانیسم های ریز و ناشناخته توسط آن نابود شوند و محیط عاری از عوامل بیماری زا باشد، توضیح داد: از مهم ترین خاصیت های این محصول می توان به توانایی نابود کردن ویروس ها و باکتری های منتقله از راه هوا، تنظیم هوشمند فعالیت سیستم پلاسما و uvc، دارای پنل الکتریکی برای کنترل آسان دستگاه، قابلیت تغییر قدرت دستگاه نسبت به حجم محیط مورد نظر و قابلیت اندازه گیری عمر فیلترها و هشدار به کاربر، اشاره نمود.
منبع:

1399/07/20
14:20:42
5.0 از 5
1463
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۴ بعلاوه ۴
beedownload بی دانلود