برگزاری نمایشگاه رینوتكس 2020 منطقه ویژه ربع رشیدی در آبان

برگزاری نمایشگاه رینوتكس 2020 منطقه ویژه ربع رشیدی در آبان

نمایشگاه رینوتكس ۲۰۲۰ با حضور شركت های دانش بنیان و فعال حوزه فناوری نانو در صورت مساعد بودن شرایط به صورت حضوری در آبان ماه برگزار می گردد و در غیر این صورت به صورت غیر حضوری خواهد بود.


به گزارش بی دانلود به نقل از ایسنا، نمایشگاه نوآوری و فناوری ربع رشیدی (رینوتکس RINOTEX) در جهت بهبود فضای کسب و کار دانش بنیان و با رویکرد توسعه و تجاری سازی فناوری برگزار می گردد و نخستین دوره برگزاری نمایشگاه و جشنواره نوآوری و فناوری ربع رشیدی به سال ۱۳۸۴ تحت عنوان نمایشگاه فناورهای پیشرفته ایران Hi-tech و با حضور ۱۵۹ طرح فناورانه برگزار گردید.
کمک به تجاری سازی فناوری ها، بسترسازی برای تکمیل چرخه علم تا فناوری و فناوری تا کسب وکار، شناسایی و معرفی نوآوری ها و اختراعات فناورانه و طرح ها و ایده های دانش محور، معرفی توانمندی پژوهشی و فناوری و بسترسازی برای کاربردی کردن آنها، معرفی نیازمندی های فناورانه نهادها، دستگاه ها و بنگاه های تولیدی و خدماتی، ایجاد ارتباط بین دانشگاهیان و فناوران با بخش های مختلف اقتصادی و اجرایی، گسترش همکاریهای فناورانه منطقه ای، ملی و بین المللی، ایجاد فضای مناسب کسب وکار با نخبگان علمی و فناوری و شکل گیری شرکت های دانش بنیان، جذب سرمایه گذاری (داخلی و خارجی) برای فرصت های سرمایه گذاری دانش بنیان و افزایش صادرات محصولات و خدمات دانش بنیان همچون اهداف این نمایشگاه به حساب می آید.
در هشتمین دوره نمایشگاه نوآوری و فناوری ربع رشیدی "رینوتکس ۲۰۲۰" بخش ویژه فناوری نانو در نظر گرفته و حدود ۳۰ غرفه به شرکت های نانویی اختصاص داده شده است و در آن به معرفی محصولات نانویی پرداخته می شود.
این رویداد در صورت مساعد بودن شرایط و با رعایت تمام پروتکل ها و بیانیه های بهداشتی، از ۲۰ تا ۲۵ آبان ماه سالجاری به صورت حضوری و در غیر این صورت به صورت مجازی برگزار می شود. ثبت نام فناوران در این نمایشگاه تا آخر مهر ماه از راه سایت های www.rrto.ir و www.rinotex.ir انجام می شود.
بر مبنای اعلام ستاد نانو، محورهای بخش نوآوری و فناوری های نانو این نمایشگاه شامل "نانو زیست فناوری"، "نانو مواد و کامپوزیت"، "نانو ساختارها"، "نانو شیمی"، "نانو مکانیک"، "مدل سازی در نانو"، "نانو حسگرها"، نانو تکنولوژی در پزشکی و داروسازی" و "نانو تکنولوژی در صنعت" می شود.
منبع:

1399/07/23
23:41:39
5.0 از 5
1842
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۹ بعلاوه ۲
لینک دوستان بی دانلود
beedownload بی دانلود