از سوی صندوق نوآوری و شكوفایی صادر شد،

فراخوان شناسایی استارت آپ های سرمایه پذیر حوزه تجهیزات پزشكی

فراخوان شناسایی استارت آپ های سرمایه پذیر حوزه تجهیزات پزشكی

به گزارش بی دانلود صندوق نوآوری و شكوفایی ریاست جمهوری برای شناسایی طرح ها و استارت آپ های سرمایه پذیر حوزه تجهیزات پزشكی فراخوان منتشر نمود.


به گزارش بی دانلود به نقل از ایسنا، در این راستا، رویداد «دوشنبه های استارت آپی» حوزه تجهیزات پزشکی روز ۲۶ آبان ماه برگزار می شود. بر این اساس استارت آپ ها و شرکت های دانش بنیان این حوزه که علاقه مند به جذب سرمایه گذار هستند می توانند تا شنبه ۱۷ آبان ماه تقاضای خویش را از راه تکمیل کاربرگ انتشار یافته اعلام و کاربرگ تکمیلی را به آدرس ایمیل demoday@inif.ir ارسال نمایند.
بر طبق این گزارش، جذب استارت آپ یا طرح سرمایه پذیر حوزه تجهیزات پزشکی از راه این فراخوان امکانپذیر است و با عنایت به ظرفیت محدود برای حضور، اولویت با کسانی است که زودتر کاربرگ تکمیل شده را ارسال نمایند.
لازم به ذکر است صندوق نوآوری و شکوفایی ریاست جمهوری از سال ۱۳۹۸ در جهت مأموریت خود در خصوص تأمین مالی توسعه فناوری و بخصوص فناوری های پیشرفته و اولویت دار، در چارچوب برنامه «هم سرمایه گذاری» با صندوق های پژوهش و فناوری، سرمایه گذاری جسورانه در استارت آپ ها و طرح های سرمایه پذیر را شروع کرده است.
در برنامه هم سرمایه گذاری، استارت آپ ها و دارندگان طرح های سرمایه پذیر، طرح و مدل کسب وکار خویش را به عاملان سرمایه گذاری صندوق نوآوری و شکوفایی معرفی می کنند. در صورتیکه یکی از عاملان سرمایه گذاری صندوق نوآوری و شکوفایی، بعد از ارزیابی و تایید طرح و مدل کسب وکار، تصمیم به سرمایه گذاری جسورانه روی آن طرح بگیرد، صندوق نوآوری و شکوفایی تا ۸۰ درصد سرمایه جسورانه مورد نیاز آن استارت آپ یا طرح سرمایه پذیر را تأمین می کند.
هر دوشنبه استارت آپی، یک مبحث یا محور خاص دارد و تلاش می شود که هر دوشنبه، تنها استارت آپ ها و طرح های همان حوزه معرفی شوند. سرکار خانم صلح خواه با شماره تلفن ۴۲۱۷۰۶۲۳ بعنوان مسئول برگزاری «دوشنبه های استارت آپی»، در روزها و ساعات اداری پاسخگوی سوالات درباره این رویداد خواهد بود.1399/07/25
15:33:19
5.0 از 5
1589
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۳ بعلاوه ۳
beedownload بی دانلود