آیا واكسن كرونا برای دریافت كنندگان واكسن سرخك مناسب است؟

آیا واكسن كرونا برای دریافت كنندگان واكسن سرخك مناسب است؟

بی دانلود: در صورتیكه واكسن جدید نوتركیب كرونا مبتنی بر ویروس سرخك تولید شده است، پژوهشگران این طرح اعتقاد دارند برمبنای پروتكل های خاصی می توان آنرا برای واكسیناسیون مقابل سرخك و كرونا حتی برای افراد دریافت كننده واكسن سرخك استفاده نمود.


به گزارش بی دانلود به نقل از ایسنا دکتر آرش آرش کیا از پژوهشگران این طرح در نشست خبری امروز در پاسخ به این پرسش که افرادی که واکسن سرخک را دریافت نمودند، آیا می توانند از این واکسن استفاده کنند، اظهار داشت: در بزرگسالان دوز بالای این واکسن تزریق می شود تا از سطح دفاعی که برای ویروس سرخک به وجود آمده است، عبور کند.
وی با اشاره به استفاده از واکسن جدید کرونا برای اطفال که واکسن سرخک را دریافت کرده اند، اظهار نمود: ما در این طرح ۶ پلت فرم و ۲۰۰ کاندیدا تولید کردیم و بهترین کاندیدا را که می تواند مناسب اطفال باشد، بعنوان واکسن کرونای اطفال معرفی می نماییم.
بگفته آرش کیا، ممکنست برای افراد مختلف کاندیداهای مختلفی ارائه شود که این امر نیازمند ایجاد زیر ساخت هایی است.
وی ادامه داد: ساخت این واکسن نوترکیب را از اردیبهشت ماه آغاز کردیم؛ کمی دیر شروع کردیم و آن هم به سبب این بود که پژوهشگران شرکت روی موضوع سرطان فعالیت می کردند و اینکه برخی از اعضای تیم درگیر تشخیص کرونا و آزمایش های آن بودند.
منبع:

1399/07/29
20:15:37
5.0 از 5
1409
تگهای خبر: تولید , محقق
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۸ بعلاوه ۲
لینک دوستان بی دانلود
beedownload بی دانلود