انجمن ایرانی اخلاق در علوم و فناوری اعلام كرد

تمدید مهلت ارسال مقاله به همایش اخلاق و فرهنگ شهرنشینی

تمدید مهلت ارسال مقاله به همایش اخلاق و فرهنگ شهرنشینی

انجمن ایرانی اخلاق در علوم و فناوری، بر حسب نیاز جامعه و شرایط اجتماعی موجود، همایش و نشست علمی ˮاخلاق و فرهنگ شهرنشینیˮ را در بهمن ماه جاری برگزار می نماید.


به گزارش بی دانلود به نقل از ایسنا، این همایش پیش از این قرار بود در خرداد ماه سالجاری برگزار گردد که به علت گسترش ویروس کرونا و محدودیت های ناشی از آن، برگزاری همایش به بهمن ۹۹ موکول شد.

گرچه ویروس کرونا نتایج تأثر برانگیزی برای بشریت و ایران داشته است، اما بررسی نتایج منفی و مثبت ناشی از بروز این ویروس و تأثیرگذاری آن بر گذران زندگی شهرنشینی، دست مایه بسیار ارزشمندی است تا محققان و پژوهشگران کشور، تبعات و مؤلفه های مهم انسانی، اجتماعی، فرهنگی، اقتصادی و حقوقی این واقعه مهم را توصیف و تبین کنند.

کلیه اساتید، پژوهشگران، دانشجویان، کارشناسان و صاحبنظرانی که تابحال موفق به ارسال آثار خود نشده اند، می توانند چکیده ها و مقاله های خویش را حداکثر تا ۳۰ آبان ماه ۱۳۹۹ در سایت همایش به نشانی congress.iranethics.ir بارگذاری کنند.

چکیده ها و مقاله های تأیید شده در همایش و چاپ کتاب مورد بهره برداری قرار خواهند گرفت.

برپایه اعلام انجمن ایرانی اخلاق در علوم و فناوری، باتوجه شرایط و پروتکل های بهداشتی موجود، برگزاری همایش به صورت نیمه حضوری و مجازی خواهد بود.

منبع:

1399/08/02
21:11:10
5.0 از 5
1418
تگهای خبر: اساتید , دانشجو , سایت , فناوری
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۸ بعلاوه ۳
لینک دوستان بی دانلود
beedownload بی دانلود