در صندوق نوآوری صورت گرفت

كسب ۴۰ درصدی سرمایه برای استارتاپ ها با برگزاری رویداد دوشنبه های استارتاپی

كسب ۴۰ درصدی سرمایه برای استارتاپ ها با برگزاری رویداد دوشنبه های استارتاپی

مدیر ارزیابی سرمایه گذاری صندوق نوآوری و شكوفایی از رسیدن به ضریب ۳۰ تا ۴۰ درصدی در جذب سرمایه توسط استارتاپ های شركت كننده در رویدادهای دوشنبه های استارتاپی در ۶ ماه گذشته آگاهی داد.


به گزارش بی دانلود به نقل از ایسنا، محمدحسین رضوانیان امروز در رویداد جذب سرمایه در حوزه خودرو از رویدادهای مجازی" دوشنبه های استارتاپی صندوق نوآوری و شکوفایی" با تاکید بر اینکه درخت "دوشنبه های استارتاپی" پس از ۶ ماه حالا بارور شده است، اضافه کرد: هم اکنون با برگزاری ۹ رویداد شاهد بازخورد خوبی از جانب سرمایه گذاران و استارتاپ ها در فضای اکوسیستم نوآوری کشور هستیم.
وی با اشاره به اینکه هم اکنون ۲۰ استارتاپ در فرایند نهایی شدن جذب سرمایه هستند، تصریح کرد: بعضی از این استارتاپ ها سرمایه مورد نیاز خویش را از راه سرمایه گذار جذب کرده اند و برخی هم در چارچوب خدمات "هم سرمایه گذاری" صندوق نوآوری و شکوفایی توانسته اند سرمایه مورد نیاز خویش را جذب کنند.
رضوانیان فرایند سرمایه گذاری را یک فرایند زمان بر دانست و افزود: ازاین رو صندوق نوآوری و شکوفایی از همه ابزارهای حمایتی خود استفاده می نماید تا استارتاپ ها را در راه توسعه و جذب سرمایه کمک نماید و خوشبختانه در رویداد حوزه سلامت که نخستین رویداد دوشنبه های استارتاپی صندوق در اردیبهشت ماه سالجاری بود، از ۶ استارتاپ حاضر برای ۴ استارتاپ جذب سرمایه شد.
مدیر ارزیابی سرمایه گذاری صندوق نوآوری وشکوفایی با اشاره به برگزاری دهمین رویداد دوشنبه های استارتاپی در حوزه خودرو، خاطرنشان کرد: برگزاری این رویدادها تا آخر سال ادامه خواهد داشت و امیدواریم شاهد بارور شدن فعالیت استارتاپی در کشور باشیم.
رضوانیان اضافه کرد: توانستیم به ضریب ۳۰ تا ۴۰ درصدی در جذب سرمایه توسط استارتاپ های شرکت کننده در رویداد دوشنبه های استارتاپی در ۶ ماه گذشته برسیم.
به گزارش بی دانلود به نقل از ایسنا، در رویداد دوشنبه های استارتاپی حوزه خودرو، استارتاپ های "بازار خوردو " پلت فرم آنلاین نیازمندی ها و خدمات خودرو، " تاکسی بورد" نمایشگر دیجیتالی بعنوان رسانه تبلیغاتی نوین در داخل تاکسی، "چارچرخ" سامانه هوشمند خدمات خودرو شامل عرضه خدمات ۲۴ ساعته در زمینه تعمیر، نگهداری خودرو، شناخت معایب خودرو، "ماشین نو" بازارچه آنلاین لوازم یدکی خودرو با ایجاد ارتباط بین فروشندگان و خریداران لوازم یدکی خودرو به وسیله پلت فرم و "اینوباس" سرویس رزرواسیون حمل و نقل، فعالیت خویش را به سرمایه گذاران عرضه کردند.1399/08/12
21:22:55
5.0 از 5
1644
تگهای خبر: خدمات , دیجیتال , سرویس , سیستم
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۳ بعلاوه ۵
beedownload بی دانلود