ورود شوینده های نانویی گیاهی ایرانی به بازار 3 كشور

ورود شوینده های نانویی گیاهی ایرانی به بازار 3 كشور

بی دانلود: شوینده های نانویی گیاهی یکی از شرکت های فناور علاوه بر آنکه به کشورهایی چون سوئد، لبنان و عمان صادر شده، از آن برای رفع آلودگی های نفتی در سکوها استفاده می شود.


به گزارش بی دانلود به نقل از ایسنا، منوچهر شهبازیان، مدیرعامل این شرکت دانش بنیان حفاظت از محیط زیست را یکی از مزیت های محصولات تولیدی این شرکت نام برد و اظهار داشت: بدین جهت یکی از شرکت های سوئدی قراردادی برای خرید این شوینده های نانویی با ما امضا نموده است تا ماهانه ۷۵ تن از محصولات ما خریداری کند، علاوه براین با یک شرکت لبنانی نیز برای صادرات ۲۵ تن از شوینده های نانو به توافق رسیدیم.
وی با تاکید بر اینکه مذاکراتی نیز با عمانی ها انجام شده که طی روزهای آتی قرارداد مربوط به آن نیز به امضا خواهد رسید، اظهار نمود: محصولات تولیدی این شرکت توسط شرکت های قطری و اماراتی مورد آزمایش قرار گرفته و عملکرد آن تایید شده است و به زودی می توانیم وارد فاز بعدی کار با این کشورها شویم.
شهبازیان با ابراز امیدواری از توسعه مقاصد صادراتی این شرکت، تصریح کرد: در بازار داخلی نیز شرکت های مختلفی از این محصولات استفاده می نمایند همچون یکی از شرکت های داخلی از شوینده های گیاهی نانویی ما برای تمیز کردن نفت و آلاینده های نفتی در سکوهای نفتی بهره می برد. از آنجایی که حساسیت زیادی برای حفظ محیط زیست در سکوهای نفتی وجود دارد، استفاده از شوینده های شیمیایی می تواند لطمه های زیادی به آبزیان وارد کند، بنا بر این استفاده از شوینده های نانویی می تواند مزیت زیادی در این عرصه داشته باشد.
مدیرعامل این شرکت از ارتقاء زیرساخت ها و تجهیزات این شرکت آگاهی داد و اظهار داشت: در حال افزایش تجهیزات و دستگاهها هستیم و در آینده نزدیک می توانیم ظرفیت تولید خودرا از ۱۰ تن در روز به ۴۰ تن در روز برسانیم.
برمبنای اعلام ستاد نانو، بگفته وی در شوینده های این شرکت از عصاره گیاه چوبک استفاده می شود، بنا بر این فاقد الکل و مواد خورنده بوده و از نظر ایمنی شرایط بسیار بهتری نسبت به محصولات شیمیایی موجود در بازار دارد. این شوینده های نانویی را می توان برای سطوح مختلف از سینک ظرفشویی و لاستیک خودرو تا عینک و چرم بهره برد.
منبع:

1399/10/07
19:52:37
0.0 از 5
1093
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۹ بعلاوه ۵
beedownload بی دانلود