برگزاری نخستین استارتاپ منش به صورت آنلاین در قزوین

برگزاری نخستین استارتاپ منش به صورت آنلاین در قزوین

به گزارش بی دانلود قزوین سرپرست مرکز خدمات تخصصی تجاری سازی فناوری جهاد دانشگاهی قزوین و دبیر مرکز نوآوری و شتابدهی (منش) از برگزاری نخستین رویداد استارتاپی مرکز «منش» به صورت آنلاین اطلاع داد.


زهرا تقی زاده در گفتگو با ایسنا بیان نمود: پیرو دریافت مجوز راه اندازی مرکز نوآوری و شتابدهی (منش) در حوزه «تبلیغات و بازاریابی فناوری» در استان قزوین، نخستین رویداد استارتاپی این مرکز با عنوان «آنلاین شو» با هدف شناسایی ایده های فناورانه برای فروش و بازاریابی برگزار می گردد.
وی اظهار داشت: با عنایت به گسترش استفاده عموم از فضای آنلاین و حیاتی بودن استفاده از ابزارهای دیجیتال برای تبلیغات و بازاریابی کسب و کارها، این رویداد ویژه علاقه مندانی که توانایی تولید یک محصول دیجیتال را دارا هستند برگزار می گردد.
تقی زاده اظهار نمود: در این رویداد، ابتدا پیش رویدادی در تاریخ ۱۶ دیماه به صورت کارگاه آموزشی مجانی برگزار می گردد تا شرکت کنندگان با مفاهیم تولید محصول دیجیتال آشنا گردند.
وی خاطرنشان کرد: در ادامه هر تیم تا ۳۰ دیماه فرصت دارد تا ایده ها و محصولات خود را در یک ویدئو ۲ دقیقه ای معرفی نماید. تیم داوری رویداد این ایده ها را بررسی و سه ایده برتر جوایز ارزشمند ای نظیر حمایت مالی در تولید محصول، امکان استقرار مجانی در منش و اماکن استفاده مجانی از خدمات جهاد دانشگاهی را دریافت خواهند کرد.
سرپرست مرکز خدمات تخصصی تجاری سازی فناوری جهاد دانشگاهی قزوین در انتها تصریح کرد: حضور تیم های برنده در منش آخر راه نخواهد بود و از این تیم ها در چارچوب منش حمایت هایی زیادی صورت می گیرد تا بتوانند به یک محصول قابل عرضه به بازار دست یابند.1399/10/13
13:41:58
0.0 از 5
1212
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۹ بعلاوه ۲
beedownload بی دانلود