ستاری خبر داد

كارگروه مشترك علم و فناوری با مجلس تشكیل می شود

كارگروه مشترك علم و فناوری با مجلس تشكیل می شود

به گزارش بی دانلود معاون علمی و فناوری رئیس جمهور از توافق برای تشکیل کارگروه مشترک علم و فناوری میان مجلس و معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری آگاهی داد و اظهار داشت: حمایت مجلس می تواند دستیابی به اهداف توسعه ای کشور برمبنای حرکت بر مسیر علم و دانش را سرعت بخشد.


به گزارش بی دانلود به نقل از ایسنا، جلسه مشترکی میان نمایندگان تهران و سورنا ستاری معاون علمی و فناوری رئیس جمهوری اجرا شد. در این نشست برای تشکیل «کارگروه مشترک علم و فناوری» توافق شد.
اقبال شاکری، علی خضریان و سیدنظام الدین موسوی نمایندگان تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس در معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری حاضر شدند و بر حمایت و پشتیبانی مجلس از کوشش های علمی تاکید گردید. معاون علمی و فناوری رئیس جمهوری نیز گزارشی از اقدامات انجام شده درحوزه معاونت علمی را ارائه داد.
در این نشست سورنا ستاری، معاون علمی و فناوری رئیس جمهوری حل مشکلات کشور به صورت علمی را با رویکرد توجه به اکوسیستم کشور یاد شده قرارداد و اظهار داشت: هم اکنون در معاونت علمی دو برنامه را به صورت کلان و به طورهمزمان جلو می بریم که شامل توسعه شرکت های دانش بنیان و شرکت های خلاق و فناوری های نرم است.
ستاری اضافه کرد: در فناوری های نرم حوزه هایی مانند سینما، چاپ، بازی و گیم، آموزش، میراث فرهنگی، مد و لباس و صنایع دستی هدف گذاری شده اند که زود اشتغالی، نوآوری و ثروت افزایی نتایج آن خواهد بود.
برمبنای اعلام معاونت علمی ریاست جمهوری، معاون علمی و فناوری رئیس جمهوری ضمن انتقاد از نظام آموزشی کشور در عدم تربیت فارغ التحصیلان اشتغال آفرین از اعلام آمادگی و حمایت نمایندگان تهران از کوشش های صورت گرفته درمعاونت علمی تشکر کرد و آنرا سبب دلگرمی تلاشگران در این حوزه برشمرد که می تواند دستیابی به اهداف توسعه ای کشور برمبنای حرکت بر مسیر علم و دانش را سرعت بخشد.
منبع:

1399/10/14
19:32:36
0.0 از 5
936
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۸ بعلاوه ۳
beedownload بی دانلود