بومی سازی 3 تجهیز در رابطه با درمان كرونا از جانب دانش بنیان ها

بومی سازی 3 تجهیز در رابطه با درمان كرونا از جانب دانش بنیان ها

دستگاههای اکسیژن ساز، تجهیزات جانبی هوای فشرده و گازهای طبی محصول دانش بنیان ۳ شرکت هستند که همزمان با انتشار کرونا در کشور بومی سازی شدند.


به گزارش بی دانلود به نقل از ایسنا، با شیوع کرونا شرکتهای دانش بنیان تلاش کردند تا با تولید تجهیزات مورد نیاز مانند دارو، تجهیزات پزشکی، دستکش، ماسک مورد نیاز بیماران، کادر درمانی و جامعه را تأمین کنند. بر همین مبنا این شرکت ها برای تولید دستگاههای اکسیژن ساز به میدان آمدند و با افزایش و سرعت دادن به خط تولید خود، روند بهبود بیماران کرونایی را شتاب دادند.
دستگاه اکسیژن ساز خانگی و بیمارستانی یکی از شرکتهای دانش بنیان یکی از این محصولات است. این شرکت با تولید انواع مختلف این دستگاه ها کار خویش را شروع کرد و در ایام انتشار کرونا با شتاب دادن به تولید محصولاتش، به یاری کادر درمانی کشور و بیماران شتافت.
تولید کمپرسورهای صنعتی و تجهیزات جانبی هوای فشرده محصول تولیدی یکی از گروه های صنعتی است. این گروه برای مبارزه با بحران کرونا و با عنایت به نیاز مبرم مراکز درمانی و بیمارستانی دانشگاه های علوم پزشکی کشور به تجهیزات تولیدکننده اکسیژن مورد نیاز بیماران، مبادرت به تولید و ارسال پکیج های اکسیژن ساز به درمانگاه ها و بیمارستان ها کرده است.
بر مبنای اعلام معاونت علمی ریاست جمهوری، علاوه بر آن یکی دیگر از شرکتهای دانش بنیان مبادرت به تولید گازهای طبی(اکسیژن) کرده است. این محصولات در ایام انتشار کرونا به یاری بیماران آمده و نیاز کشور در حوزه اکسیژن را تأمین کرده است. این دستگاه قابلیت نمایش لحظه ای را دارد و قابل کنترل با سیستم اندروید هم هست.
منبع:

1399/10/20
13:52:50
0.0 از 5
969
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۵ بعلاوه ۲
beedownload بی دانلود