با حكم رئیس جهاد دانشگاهی انجام شد؛

انتصاب اعضای كنفرانس بین المللی پژوهش های نشر ترجمه و توسعه فرهنگی

انتصاب اعضای كنفرانس بین المللی پژوهش های نشر ترجمه و توسعه فرهنگی

به گزارش بی دانلود با حکم رئیس جهاددانشگاهی رئیس، دبیر علمی، دبیر اجرایی و رئیس شورای سیاستگذاری کنفرانس بین المللی پژوهش های نشر، ترجمه و توسعه فرهنگی جهاددانشگاهی منصوب شدند.


به گزارش بی دانلود به نقل از ایسنا، دکتر حمیدرضا طیبی، رئیس جهاد دانشگاهی در حکمی دکتر عیسی علیزاده را بعنوان رئیس شورای سیاستگذاری کنفرانس، دکتر سیدسعید هاشمی را بعنوان دبیر علمی کنفرانس، دکتر حامد علی اکبرزاده را بعنوان رئیس کنفرانس و توحید اسدی را بعنوان دبیر اجرایی «نخستین کنفرانس بین المللی پژوهش های نشر: ترجمه و توسعه فرهنگی» جهاد دانشگاهی انتخاب کرد.
در بخشی از این حکم آمده است: امید است با استفاده حداکثری از تجارب موجود، در ارتقاء و گسترش روز افزون پژوهش نشر، ترجمه و توسعه فرهنگی و انجام این وظیفه مهم، موفق و مؤید باشید.
اولین کنفرانس بین المللی پژوهش های نشر، رویدادی علمی پژوهشی است که 23 فروردین 1400 به همت سازمان انتشارات جهاد دانشگاهی و با همکاری دانشگاه علم و فرهنگ برگزار می گردد.
در فراخوان این کنفرانس آمده است: از پژوهشگران در تمامی حوزه های در رابطه با مطالعات و پژوهش های نشر برای ثبت و عرضه مقالات خود در اولین کنفرانس بین المللی پژوهش های نشر دعوت به عمل می آید. آثار پژوهشی در رابطه با «ترجمه و توسعه فرهنگی» که بعنوان محور ویژه این کنفرانس مشخص شده است، به صورت خاص مورد توجه قرار دارد.
به گزارش روابط عمومی سازمان انتشارات جهاددانشگاهی، آخرین فرصت ارسال چکیده جهت شرکت در این کنفرانس هفتم اسفند 1399 اعلام شده است و علاقه مندان برای کسب اطلاعات و دریافت جزئیات درباره این رویداد می توانند به پایگاه اینترنتی http: //pubconf.isba.ir رجوع کنند.1399/11/04
22:40:33
0.0 از 5
894
تگهای خبر: اینترنت , دانشگاه
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۹ بعلاوه ۳
beedownload بی دانلود