حجت الاسلام رستمی در بازدید از برج فناوری امیركبیر:

دانشگاهها در حوزه های استارتاپی الگو و استانداردهای جدید تعریف كنند

دانشگاهها در حوزه های استارتاپی الگو و استانداردهای جدید تعریف كنند

رئیس نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه ها اظهار داشت: حوزه های استارتاپی در دانشگاه های کشور شکل گرفته است، بدین سبب لازم است دانشگاه های کشور دراین زمینه نیز الگوها و استانداردهای جدید تعریف کنند.


به گزارش بی دانلود به نقل از ایسنا، حجت الاسلام مصطفی رستمی در بازدید از مرکز نوآوری دانشکده مهندسی برق و برج فناوری ابن سینا دانشگاه صنعتی امیرکبیر اظهار داشت: دانشگاه صنعتی امیرکبیر توانسته به خوبی از ظرفیت های علمی خود استفاده نماید، بدین سبب جزو دانشگاه های بسیار عالی کشور در حوزه فنی و مهندسی است و همین مورد باعث شده که این دانشگاه ارتباطات بسیار خوبی با صنایع و بخش های مختلف کشور داشته باشد.
وی ادامه داد: دانشگاه صنعتی امیرکبیر اولویت کارهای خودرا توجه ویژه به حل مشکلات جامعه و صنعت قرارداده و در این راه نیز به موفقیت های بسیار خوبی دست یافته است.
رئیس نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه ها عنوان کرد: ارتباط دانش با نیازهای جامعه و صنعت اتفاق مبارکی است که سبب مسئله محور شدن و کاربردی سازی دانش می شود.
بنا بر اعلام روابط عمومی دانشگاه صنعتی امیرکبیر، حجت الاسلام رستمی در آخر بیان کرد: حوزه های استارتاپی در دانشگاه های کشور شکل گرفته است بدین سبب لازم است دانشگاه های کشور دراین زمینه نیز الگو و استانداردهای جدید را تعریف کنند.1399/11/21
22:41:47
0.0 از 5
985
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۶ بعلاوه ۱
beedownload بی دانلود