عرضه دستاوردهای 20 استارت آپ ایرانی در نشست سرمایه گذاری D-8

عرضه دستاوردهای 20 استارت آپ ایرانی در نشست سرمایه گذاری D-8

به گزارش بی دانلود معاون نوآوری پارک فناوری پردیس از حضور چهل سرمایه گذار از 21 کشور در نشست سرمایه گذاری فناوری آگاهی داد و اظهار داشت: 20  استارت آپ حاضر در این رویداد همه ایرانی هستند که به صورت حضوری و مجازی از طرف نمایندگان خود به سرمایه گذاران داخلی و خارجی معرفی خواهند شد.


به گزارش بی دانلود به نقل از ایسنا، اکبر قنبرپور امروز در افتتاحیه سومین نشست سرمایه گذاری فناوری (TIM2021 ) که به صورت مجازی شروع به کار کرد، نشست سرمایه گذاری فناوری را یکی از رویدادهای جانبی شبکه تبادل و انتقال فناوری گروه هشت کشور اسلامی در حال توسعه (گروه دی ۸) دانست که دبیرخانه دائمی آن در ایران و در پارک فناوری پردیس قرار دارد.
وی با اعلان اینکه این دوره از نشست با حضور 40 سرمایه گذار از 21 کشور با اجرای 5 پنل و 6 سخنرانی از امروز شروع به کار کرده و تا فردا چهارشنبه 29 بهمن ماه ادامه دارد، اشاره کرد: نخستین دوره این جلسه در سال 2017 به میزبانی ایران با حضور بیش از 20 صندوق جسورانه سرمایه گذار و سرمایه پذیر حوزه فناوری انجام شد و امسال سومین دوره این جلسه با حضور 40 سرمایه گذار برگزار شده که به علت شیوع ویروس کرونا به صورت ترکیبی مجازی و حضوری در حال برگزاری است.
قنبرپور افزود: ایجاد هم افزایی فناورانه و تبادل فناوری بین هشت کشور اسلامی و حضور در بازارهای بین المللی و فراتر از بازار هشت کشور عضو این گروه از اهداف اصلی برگزاری این جلسه است.
معاون نوآوری پارک فناوری پردیس تصریح کرد: در این دوره نیز همانند سال قبل تعداد خیلی از استارت آپ ها حضور دارند و طرح های خودرا به سرمایه گذاران ارائه می کنند، 20 استارت آپ حاضر در این رویداد همه ایرانی هستند که به صورت حضوری و مجازی از طرف نمایندگان خود به سرمایه گذاران داخلی و خارجی معرفی خواهند شد.
وی اظهار داشت: 30 درصد این استارتاپ ها در حوزه سلامت هستند، همین طور در حوزه فین تک(فناوری مالی)، آی سی تی، هوش مصنوعی نفت و گاز و پتروشیمی استارتاپ ها حضور دارند، ما امیدواریم کمک نماییم یک اتفاق مثبت در حوزه سرمایه گذاری برای این استارتاپ ها بیفتد چونکه رویداد نشست سرمایه گذاری فناوری (TIM) یک رویداد بزرگ و بین المللی است که با هدف بالا بردن سطح کسب وکارهای فناوری محور در هشت کشور اسلامی تشکیل شده است.
قنبرپور اشاره کرد: این جلسه یک پلت فرم و پل ارتباطی برای تعامل و تبادل بین سرمایه گذاران و ایده پردازان است. تبادلی که بوسیله آن سرمایه گذاران ایده های مطمئن برای سرمایه گذاری را پیدا می کنند و ایده پردازان به منابع کافی برای اجرای ایده خود می رسند.
وی اشاره کرد: انتقال تجربیات مدیران استارتاپ ها و سرمایه گذاران موجب هم افزایی و افزایش سرمایه گذاری های موفق در استارتاپ می شود.
منبع:

1399/11/28
21:10:23
0.0 از 5
1305
تگهای خبر: استارت آپ , فناوری
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۹ بعلاوه ۱
beedownload بی دانلود