با امضای توافق نامه ای صورت می گیرد

راه اندازی مركز نوآوری، تحقیق و توسعه چادرملو در برج فناوری امیركبیر

راه اندازی مركز نوآوری، تحقیق و توسعه چادرملو در برج فناوری امیركبیر

بی دانلود: دانشگاه صنعتی امیرکبیر، دانشگاه اردکان و شرکت معدنی و صنعتی چادرملو توافق نامه همکاری امضا کردند که بر طبق این تفاهم نامه مقرر است مرکز نوآوری، تحقیق و توسعه شرکت معدنی و صنعتی چادرملو در برج فناوری دانشگاه صنعتی امیرکبیر راه اندازی شود.


به گزارش بی دانلود به نقل از ایسنا، بمنظور برقراری همکاری‏ های پژوهشی مستمر میان شرکت معدنی و صنعتی چادرملو، دانشگاه صنعتی امیرکبیر و دانشگاه اردکان، پلتفرمی با عنوان «مرکز نوآوری، تحقیق و توسعه شرکت معدنی و صنعتی چادرملو» در برج فناوری و نوآوری دانشگاه صنعتی امیرکبیر راه‏ اندازی می ‏شود.

این پلت فرم با هدف توسعه زیرساخت‏ های در رابطه با انقلاب صنعتی چهارم و حل مسائل فنی و راهبردی در شرکت معدنی و صنعتی چادرملو بعنوان یکی از بزرگترین شرکت های فولادی یکپارچه در کشور اجرا می شود.

این مرکز که با همکاری ‏های سه‏ جانبه شرکت معدنی و صنعتی چادرملو، دانشگاه صنعتی امیرکبیر و دانشگاه اردکان اداره خواهد شد، ایجاد و گسترش فناوری ‏های نوظهور همچون پردازشگرهای کلان داده ‏ها، هوشمندسازی سامانه‏ ها، فرآیندهای مواد پیشرفته، تحقیق و توسعه و مسائل فنی و مهندسی روز را در ساختار شرکت معدنی و صنعتی چادرملو در دستورکار خواهد داشت.

این توافق نامه با محوریت طراحی و تجهیز، راه اندازی و بهره برداری مرکز نوآوری، تحقیق و توسعه شرکت معدنی و صنعتی چادرملو منعقد شده است.

برمبنای اعلام روابط عمومی دانشگاه صنعتی امیرکبیر، در این نشست دکتر سید احمد معتمدی رئیس دانشگاه صنعتی امیرکبیر، دکتر فاطمه بهجتی اردکانی رئیس دانشگاه اردکان، مهندس محمدناصر تقی زاده مدیرعامل شرکت معدنی و صنعتی چادرملو و دکتر حسین حسینی تودشکی معاون پژوهش و فناوری دانشگاه صنعتی امیرکبیر حضور داشتند.
منبع:

1399/12/04
13:50:22
0.0 از 5
1215
تگهای خبر: دانشگاه , فناوری , هوشمند
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۴ بعلاوه ۱
beedownload بی دانلود