امكان پایش ایستگاه های گازی از راه دور در كشور فراهم گردید

امكان پایش ایستگاه های گازی از راه دور در كشور فراهم گردید

بی دانلود: سامانه مانیتورینگ ایستگاه های گازی یکی از شرکتهای دانش بنیان علاوه بر ایجاد زمینه ای برای پایش جریان گاز، امکان مدیریت این ایستگاه ها از راه دور را فراهم نموده است.


به گزارش بی دانلود به نقل از ایسنا، حسین بابایی، مدیر عامل این شرکت دانش بنیان، با اشاره به اینکه این شرکت کنسرسیومی از سه شرکت فنی و مهندسی است، اظهار داشت: سامانه مانیتورینگ ایستگاه های گازی از دستاوردهای این شرکت است که با هدف «پایش آنلاین اطلاعات ایستگاه های تقلیل فشار و کنترل میزان استفاده از این سوخت بخصوص در فصول سرد سال و زمان افزایش مصرف»، «پیشگیری از بحران های احتمالی» و همینطور «پایش استمرار جریان گاز» طراحی شده است.
وی تصریح کرد: با استفاده از سامانه مانیتورینگ ایستگاه های تقلیل فشار گاز از راه دور، علاوه بر افزایش دقت و نظارت در اندازه گیری گاز طبیعی، مدیریتی دقیق تر بر نحوه توزیع و مصرف گاز طبیعی صورت می گیرد.
بر مبنای اعلام این شرکت، بابایی با اشاره به اینکه با اجرای این پروژه ها در هزینه های ناشی از اندازه گیری نادرست گاز طبیعی و نیروی انسانی صرفه جویی می شود، افزود: ایستگاه های کرمان، خراسان شمالی، آذربایجان شرقی، کردستان، زنجان، قم، مازندران و ایلام به این سامانه مجهز شدند و این پروژه در بعضی شهرها هم در حال اجرا شدن است.
منبع:

1399/12/07
12:15:46
0.0 از 5
1064
تگهای خبر: پروژه , دانش بنیان , هزینه
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۹ بعلاوه ۲
beedownload بی دانلود