تسهیلات تیم های نوآور رویداد كتاب كودك؛

تیم های برتر نوآوری كتاب كودك در مراكز نوآوری مستقر می شوند

تیم های برتر نوآوری كتاب كودك در مراكز نوآوری مستقر می شوند

بی دانلود: در رویداد نوآورانه کتاب و کودک که به همت مرکز نوآوری دانشگاه شهید بهشتی در حال برگزاری است، 60 اثر از طرف فعالان حوزه کتاب کودک ارسال شد که از این تعداد 15 اثر انتخاب شدند و در انتهای این رویداد که روز 31 فروردین ماه سال آینده است، تیم های برتر از مزایایی چون استقرار در مراکز نوآوری برخوردار خواهند شد.


به گزارش بی دانلود به نقل از ایسنا، دکتر علی اصغر سعد آبادی، دبیر علمی رویداد نوآورانه کتاب و کودک در مراسم افتتاحیه این رویداد کمبود محتوای فاخر در حوزه کودک را نخستین چالش در حوزه کتاب و کودک نام برد و اضافه کرد: چالش بعدی که برای نوآوری های این حوزه عمومیت دارد، ضعف در حوزه تجاری سازی این ایده ها و ایجاد تقاضا برای آنها است، در نتیجه پیشرفت در این عرصه به حضور فعال و همزمان اندیشمندان و صاحبنظران این حوزه از یک سو و افراد آشنا با مهارت های کسب و کار و بازار کتاب و محتوای کودک از طرفی نیازمند است.
دبیر علمی رویداد نوآورانه کتاب و کودک، این رویداد را بستری مناسب برای گرد هم آوری این افراد در محیطی تخصصی برای رشد و پرورش نوآوری های حوزه کودک یاد کرد و اضافه کرد: ۴ محور اصلی این رویداد شامل "ایجاد تحول در ساختار کتاب های کودک"، "نگرش مجدد به محتوای این حوزه"، "استفاده از فرصت های فناورانه و نوآورانه برای ایجاد ارتباط موثر بین کودکان و کتاب ها" و "دعوت از صاحبنظران و جامعه علمی برای فعالیت در این حوزه" تعیین شده است.
سعدآبادی با تکیه بر اینکه این رویداد تا ۳۱ فروردین ماه سال آینده ادامه دارد، تصریح کرد: در روز نخست این رویداد ۶۰ اثر از جانب نویسندگان کتاب کودک ارسال شده بود که بعد از داوری ۱۵ ایده و محصول انتخاب شدند. داوران ضمن نقد فنی و محتوایی ایده ها و تاکید بر نقاط قوت آنها از شرکت کنندگان خواستند تا اصلاحات لازم را برای حضور در مراحل بعدی انجام دهند.
در این رویداد همینطور دکتر محمدرضا مرادی، مدیرعامل یکی از شتابدهنده های فعال در این عرصه اعلام نمود: تیم هایی که در این مرحله حاضر شدند در کارگاه های آموزشی شرکت خواهند کرد تا با استفاده از راهنمایی های مشاوران و متخصصین بتوانند جنبه های مختلف محصولات خویش را تقویت نمایند.
بر مبنای اعلام روابط عمومی مرکز نوآوری دانشگاه شهید بهشتی، به قول او در آخر رویداد ضمن تقدیر از تیم های برتر برای آنها امکاناتی نظیر استقرار در محیط مرکز نوآوری و جذب سرمایه و... فراهم خواهد شد.
منبع:

1399/12/11
19:53:52
0.0 از 5
1234
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۳
لینک دوستان بی دانلود
beedownload بی دانلود