تبدیل ماسك و تجهیزات حفاظتی شخصی به صندلی مدرسه

تبدیل ماسك و تجهیزات حفاظتی شخصی به صندلی مدرسه

بی دانلود: سرویس سلامت ملی(NHS) در حال استفاده از فناوری جدیدی است که تجهیزات حفاظتی شخصی(PPE) مانند ماسک و روپوش استفاده شده طی همه گیری را به پلاستیک برای ایجاد صندلی های مدرسه و سایر محصولات تبدیل می کند.


به گزارش بی دانلود به نقل از ایسنا و به نقل از دیلی میل، ماشین آلات تولید شده توسط شرکت "Thermal Compaction Group " مستقر در کاردیف می توانند در مدت زمان یک ساعت کیسه های حاوی تجهیزات حفاظتی شخصی را به بلوک های پلاستیکی بزرگ و قابل استفاده مجدد تبدیل کنند.
سپس می توان این بلوک های سه فوتی را جمع آوری و پردازش کرد و مواد خام را برای تولید مجموعه ای از محصولات دیگر همچون جعبه ابزار تهیه کرد.
این فناوری بطور خاص برای فشرده سازی پلی پروپیلن(پلاستیکی که معمولاً در تجهیزات حفاظتی شخصی استفاده می شود) طراحی شده است و اندازه زباله را حدود ۸۵ درصد می کاهد.
دستگاه های گرمایش حرارتی در پنج بیمارستان سرویس سلامت ملی نصب شده است. آنها در نظر دارند تا این ابزار را در ۱۱ بیمارستان دیگر نیز نصب کنند.
بر اساس نظرسنجی از ۴ هزار و ۵۰۰ نفر از دارندگان تجهیزات حفاظتی شخصی که توسط tradewaste.co.uk انجام شده است، روزانه حدود ۵۳ میلیون ماسک یک بار مصرف در انگلستان استفاده می شود و این معادل تولید حدود ۵۵ هزار تن زباله است که در طول سال قبل تولید می شد.
منبع:

1400/01/25
21:39:03
0.0 از 5
1196
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۳
لینک دوستان بی دانلود
beedownload بی دانلود