استفاده از ظرفیت شركت های عضو پارك فناوری پردیس در همكاری با صنعت پتروشیمی

استفاده از ظرفیت شركت های عضو پارك فناوری پردیس در همكاری با صنعت پتروشیمی

بی دانلود: در نشست پارک فناوری پردیس با شرکت ملی صنایع پتروشیمی ایران بر استفاده از ظرفیت شرکت های عضو پارک در همکاری با صنعت پتروشیمی تاکید گردید.


به گزارش بی دانلود به نقل از ایسنا، احمد عسگری، مدیرکل سرمایه گذاری و بومی سازی پارک فناوری پردیس در نشست همکاری مشترک با مرکز توسعه کسب و کارهای دانش بنیان صنعت پتروشیمی که در امتداد به کارگیری ظرفیت شرکت های عضو پارک فناوری پردیس در حوزه صنعت پتروشیمی و با حضور حسن قلی پور مدیر مرکز توسعه کسب و کارهای دانش بنیان صنعت پتروشیمی برگزار شد، با اشاره به جایگاه و ماموریت ملی پارک فناوری پردیس در توسعه اقتصاد دانش بنیان در صنعت نفت و همین طور زیرساخت های موجود، اشاره کرد: پارک فناوری پردیس با ایجاد زنجیره همرسانی عرضه و تقاضای فناوری با حضور تمام بازیگران زیست بوم فناوری و نوآوری و پیاده سازی جریان های فناوری و نوآوری در این عرصه تجربه همکاری با صنعت نفت را دارد.
وی توضیح داد: هدف از این همکاری ایجاد تعامل نزدیک بین شرکت های دانش بنیان و مدیران و کارشناسان صنعت نفت با مرکز توسعه کسب و کارهای دانش بنیان صنعت پتروشیمی است.
عسگری، «همرسانی عرضه و تقاضای فناوری با بهره گیری از توانمندی شرکت های دانش بنیان سراسر کشور»، «پذیرش مسئولیت های حقوقی، مالی و اجرای پروژه های دانش بنیان در این صنعت» و «حمایت از شرکت های دانش بنیان در تامین ضمانت های مورد نیاز قراردادها و ستاندن استانداردهای ملی و بین المللی» را از موارد دیگر حمایت های پارک در توسعه اقتصاد دانش بنیان در صنعت نفت معرفی نمود.
حسن قلی پور، مدیر مرکز توسعه کسب و کارهای دانش بنیان صنعت پتروشیمی نیز در این جلسه اظهار داشت: توسعه قراردادهای بومی سازی فناوری در صنعت پتروشیمی و پشتیبانی از شرکت های دانش بنیان در اجرای طرح های پتروشیمی، از با اهمیت ترین اهداف راه اندازی مرکز توسعه کسب و کارهای دانش بنیان صنعت پتروشیمی در آذرماه ۱۳۹۹ بود.
وی همین طور شناسایی تقاضاهای شرکت های دانش بنیان در زمینه طراحی و ساخت تجهیزات مورد نیاز صنعت پتروشیمی را از دیگر برنامه های مهم این مرکز عنوان نمود.
به نقل از روابط عمومی پارک فناوری پردیس، امکان تاسیس فن بازار تخصصی صنعت پتروشیمی بعنوان یکی از ابزارهای شکل گیری زیست بوم اقتصاد دانش بنیان در صنعت پتروشیمی در این جلسه عنوان شد.
منبع:

1400/02/06
13:54:52
0.0 از 5
1175
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۶ بعلاوه ۳
لینک دوستان بی دانلود
beedownload بی دانلود