دستاوردهای دارویی 6 استارت آپ

دستاوردهای دارویی 6 استارت آپ

بی دانلود: از جانب صندوق نوآوری و شکوفایی رویداد آنلاین «دوشنبه های استارت آپی» در حوزه فرآورده های دارویی برگزار می گردد.


به گزارش بی دانلود به نقل از ایسنا، رویداد دوشنبه های استارت آپی با هدف جذب سرمایه در حوزه فرآورده‎های دارویی، روز دوشنبه ۱۳ اردیبهشت ماه جاری به همت صندوق نوآوری و شکوفایی برای استارت آپ ها و شرکتهای دانش بنیان این حوزه برگزار می گردد.
در این رویداد که به صورت آنلاین برگزار می شود، ۶ استارت آپ حوزه فرآورده‎ های دارویی توانمندی های خویش را به سرمایه گذاران خطرپذیر عرضه می کنند و همینطور خدمات صندوق نوآوری و شکوفایی در حوزه سرمایه گذاری تشریح شده و شرایط استفاده از این خدمات به مخاطبان عرضه می شود.
به نقل از روابط عمومی صندوق نوآوری و شکوفایی، در طرح هم سرمایه گذاری صندوق نوآوری و شکوفایی، این صندوق منابع مالی را در چارچوب سرمایه گذاری و نه تسهیلات عرضه می دهد، به صورتی که هر طرحی را عاملان صندوق نوآوری یعنی صندوق های پژوهش و فناوری، حاضر به مشارکت ۲۰ درصدی در آن طرح باشند، صندوق نوآوری و شکوفایی بسته به سطح فناوری و اولویت راهبردی تا ۸۰ درصد از منابع باقیمانده را تأمین کرده و در سود و زیان طرح سهیم خواهد بود.
منبع:

1400/02/09
12:43:13
0.0 از 5
989
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۸ بعلاوه ۴
لینک دوستان بی دانلود
beedownload بی دانلود