از سوی صندوق نوآوری و شكوفایی صورت می گیرد،

پرداخت بیشتر از ۹۳ میلیارد تومان تسهیلات به شركتهای مستقر در سازمان پژوهشها

پرداخت بیشتر از ۹۳ میلیارد تومان تسهیلات به شركتهای مستقر در سازمان پژوهشها

به گزارش بی دانلود رئیس صندوق نوآوری و شکوفایی در بازدید از ۱۳ شرکت دانش بنیان مستقر در سازمان پژوهش های علمی و صنعتی ایران، از اعطای بیشتر از ۹۳ میلیارد تومانی تسهیلات به این شرکت ها اطلاع داد.


به گزارش بی دانلود به نقل از ایسنا، در این بازدید که دکتر سرکار رئیس ستاد ویژه توسعه فناوری نانو و دکتر ملکی فر، معاون توسعه صندوق نوآوری و شکوفایی، دکتر علی وحدت را همراهی می کردند، شرکتهای مستقر در سازمان پژوهش های علمی و صنعتی ایران توانمندی های خویش را معرفی کردند. این شرکت ها در مجموع بیشتر از ۹۳ میلیارد و ۳۵۰ میلیون تومان از صندوق نوآوری و شکوفایی تسهیلات دریافت کرده اند.
رئیس هیات عامل صندوق نوآوری از یک شرکت تولیدکننده انواع ربات بازو، یک شرکت تولیدکننده سیم جوش توپودری ایجاد کننده سخت پوش و چند شرکت دیگر بازدید کرد.
به گزارش روابط عمومی صندوق نوآوری و شکوفایی، همینطور در ادامه این بازدید دکتر وحدت از شرکت تولیدکننده نانوامولشن پایه آبی با کاربرد لکه بری جوهر خودکار، یک تولیدکننده دستگاه تصفیه و ضدعفونی کننده هوا با استفاده از پلاسمای سرد در مدلهای Y۳۰۰، Y۱۱۰، Y۱۱۰N، یک تولیدکننده کامپاند پلیمری بر پایه پلی پروپیلن/کربنات کلسیم به منظور افزایش مقاومت به ضربه و کاهش جمع شدگی حجمی و کامپاند بهبود دهنده استقامت خمشی بر پایه کوپلیمر پلی اتیلن-پلی پروپیلن/کربنات کلسیم، تولیدکننده پودر نانو میله های منیزیم هیدروکسی آپاتیت کربناته و شرکتهای غیردانش بنیان مرکز صنعتی سازی نانوفناوری کاربردی(ICAN) بازدید کرد.

منبع:

1400/02/14
20:52:19
0.0 از 5
885
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۸ بعلاوه ۲
beedownload بی دانلود