رئیس صندوق نوآوری خبر داد

اعطای بیش از 5 هزار میلیارد تسهیلات بانكی به دانش بنیان ها

اعطای بیش از 5 هزار میلیارد تسهیلات بانكی به دانش بنیان ها

بی دانلود: رئیس صندوق نوآوری و شکوفایی اظهار داشت: تا حالا بیش از پنج هزار میلیاردتومان تسهیلات به شرکت های دانش بنیان بوسیله شبکه بانکی کشور اعطا شده است که نقش بانک آینده در این حمایت ها پررنگ بوده است.


به گزارش بی دانلود به نقل از ایسنا، دکتر علی وحدت در دیدار با مدیرعامل و برخی از مدیران بانک آینده، تعاملات شبکه بانکی کشور با حوزه دانش بنیان را منسجم تر و رو به رشد عنوان نمود و اظهار داشت: هم اکنون زیست بوم نوآوری در کشور شکل گرفته که در کنار شکل گیری آن، نظام تامین مالی نوآوری نیز تشکیل شده است. صندوق نوآوری بعنوان متولی این قسمت تلاش نموده اجزای نظام تامین مالی نوآوری را به وجود بیاورد. بر این اساس شبکه بانکی کشور را برای شرکت های دانش بنیان بزرگ که قابلیت تعامل با بانک ها را داشتند، فعال کردیم تا از این ظرفیت نیز برای ارائه تسهیلات و خدمات مالی به این حوزه بهره ببریم که خوشبختانه تا حالا استقبال خوبی هم از طرف آنها صورت گرفته است.

وی افزود: در دو سال قبل بیش از ۸ بانک کشور در این عرصه وارد تعامل شده و با واسطه گری صندوق نوآوری و شکوفایی از شرکت های دانش بنیان حمایت کردند و حتی برخی از این بانک ها دفاتر پشتیبانی از نوآوری خودرا در ساختمان صندوق دایر کرده و تعاملات خود با اکوسیستم نوآوری کشور را از این طریق گسترش دادند.

به نقل از روابط عمومی صندوق نوآوری و شکوفایی، وحدت در مورد افزایش سطح تعاملات نظام بانکی کشور در حوزه دانش بنیان، اشاره کرد: بانک ها به سبب کاهش معوقات شرکت های این حوزه به زیر یک درصد، به تامین مالی حوزه دانش بنیان بیش از پیش علاقمند شده اند.
منبع:

1400/02/17
17:02:01
0.0 از 5
888
تگهای خبر: خدمات , دانش بنیان , سیستم
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۴ بعلاوه ۳
beedownload بی دانلود