بیانیه بنیاد ملی نخبگان؛

ائتلاف های انتخاباتی درباره ی استفاده از عنوان نخبگان مراقبت کنند

ائتلاف های انتخاباتی درباره ی استفاده از عنوان نخبگان مراقبت کنند

بی دانلود: در پی استفاده برخی ائتلاف های انتخاباتی از عنوان نخبگان، بنیاد ملی نخبگان، اطلاعیه ای صادر کرد.به گزارش بی دانلود به نقل از بنیاد ملی نخبگان، در پی استفاده برخی ائتلاف های انتخاباتی از عنوان «نخبگان»، بنیاد ملی نخبگان، اطلاعیه ای صادر کرد.
متن کامل این بیانیه به شرح زیر است:
بنیاد ملّی نخبگان، دستگاهی حاکمیتی است که با هدف سیاستگذاری و برنامه ریزی در حوزه توسعه منابع انسانی برگزیده کشور با ماموریت برنامه ریزی در حوزه «نخبه شناسی»، «نخبه پروری»، «نخبه گزینی» و «نخبه گماری» فعالیت می کند.
در این مسیر، «سند راهبردی کشور در امور نخبگان» مصوّب شورای عالی انقلاب فرهنگی، به عنوان قانون اساسی بنیاد ملّی نخبگان، سرلوحه‌ی برنامه ها و اقدامات بوده و بنیاد همه تلاش و تمرکز خودرا برای اجرائی سازی این سند در دستور کار قرار داده است.
بر همین اساس و باتوجه به اهداف خطیر بنیاد ملی نخبگان و تحقق بیانات رهبر معظم انقلاب در امتداد شناسایی، حفظ و نگهداشت نخبگان و بکارگیری ایشان در حل مسائل اساسی کشور که بی گمان به رشد و تعالی ایران عزیز منجر خواهد شد، این نهاد بر خود واجب می داند، در امتداد حفظ حقوق مادی و معنوی نخبگان و استعدادهای برتر از هیچ کوششی فروگذار نکرده و همیشه با نگاهی تیزبینانه در پیگیری امور مربوط همت گمارد.
از این رو و باتوجه به نزدیک شدن به ایام انتخابات و فعالیت احزاب، لازم به یادآوری است، در صورت استفاده غیرقانونی و بدون مجوز احزاب از واژه «نخبگان» در ائتلاف های انتخاباتی و … بنیاد ملی نخبگان حق پیگیری قانونی را برای خود محفوظ می دارد.
همچنین این نهاد ضمن آرزوی برگزاری انتخاباتی پر شور با مشارکت حداکثری ملت شریف کشورمان و اظهار امیدواری نسبت به فعالیت احزاب مختلف در رقابتی سالم و سازنده، بر ایفای نقش موثر نخبگان در انتخابات تاکید دارد و خواهان حضور موثر ایشان در همه ی عرصه های سرنوشت ساز کشور است.


منبع:

1402/10/12
08:54:09
0.0 از 5
236
تگهای خبر: مجوز
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۳
لینک دوستان بی دانلود
beedownload بی دانلود