رییس صندوق خبر داد

رویداد فناورانه صندوق نوآوری با سازمان ثبت اسناد برگزار می‎ شود

رویداد فناورانه صندوق نوآوری با سازمان ثبت اسناد برگزار می‎ شود

به گزارش بی دانلود رئیس هیات عامل صندوق نوآوری و شکوفایی با اشاره به کند بودن روند همکاری شرکت های دانش بنیان با بخش های مختلف قوه قضائیه اظهار داشت: خروجی موفق برگزاری رویدادهای فناورانه می تواند به بخش های مختلف قوه قضائیه نشان دهد که شرکت های دانش بنیان می توانند در رفع نیازها مؤثر باشند.


به گزارش بی دانلود به نقل از ایسنا، علی وحدت امروز در رویداد مجازی ارائه نیازهای فناورانه سازمان پزشکی قانونی که به صورت آنلاین برگزار شد، اضافه کرد: چند سال پیش دور از ذهن به نظر می رسید که بتوان در زمینه همکاری شرکت های دانش بنیان با قوه قضاییه صحبت کرد و بیشتر همکاری این شرکتها با صنایع مطرح بود.
وی بیان کرد: اما الان رشد زیست بوم نوآوری کشور به جایی رسیده است که پس از دو سال، رئیس جدید قوه قضاییه درباب دو محور اصلی "کمک های قوه قضاییه به شرکت های دانش بنیان برای رفع نیازهای حقوقی و قضایی آنها" و "نفوذ فناوری در قوه قضائیه از طرف شرکت های دانش بنیان" تصمیم گیری و مذاکره می کند.
وحدت افزود: وقتی سازمانی مانند قوه قضائیه در سند دوم راهبردی خود به مقوله دانش بنیان توجه کرده است، این امر مفاهیم بسیار مهمی را برای سایر دستگاهها و سازمان در بردارد.
رئیس هیات عامل صندوق نوآوری و شکوفایی با اشاره به برگزاری رویداد اعلام نیازهای فناورانه سازمان زندان ها، تصریح کرد: همکاری ما با قوه قضائیه تا کنون کند بوده است، اما صندوق در نظر دارد علاوه بر برگزاری رویداد اعلام نیازهای فناورانه سازمان پزشکی قانونی که امروز برگزار شد، رویداد سوم مربوط به سازمان قوه قضاییه را در زمینه ثبت اسناد برگزار کند.
وی تصریح کرد: خروجی موفق رویدادها می تواند به بخش های دیگر قوه قضائیه نشان دهد که شرکت های دانش بنیان می توانند در رفع نیازها مؤثر باشد و در این راستا در صندوق نوآوری و شکوفایی نیز حمایت هایی در این خصوص صورت خواهد گرفت.
منبع:

1399/12/20
17:59:23
0.0 از 5
1244
تگهای خبر: دانش بنیان , فناوری
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۳ بعلاوه ۱
beedownload بی دانلود